Поява принтів на одязі

10 Серпня 2021

Принт - це малюнок або зображення, нанесене певним способом на тканину. Сьогодні ви можете побачити на одязі різні малюнки різного типу, а всього кілька тисяч років тому люди носили одяг виключно одного кольору в залежності від походження тканини. Але в якийсь момент вони захотіли зробити предмети одягу більш виразними, що виділяло б їх серед інших і підкреслювало статус, візерунки на тканині могли сказати багато про походження та соціальне становище людини.

Перші принти

Цікавий факт: друк на тканині з'явився раніше, ніж друк на папері. У Японії, Китаї та Індії декорували тканину різними способами ще з давніх-давен. Спочатку використовували природні матеріали та вишивку. На початку XII століття з'явилися набивні малюнки, які наносилися за допомогою дерев'яного штампу. У Китаї стали популярними трафарети. На Сході – шовкографія, вид трафаретного малюнка. У середині XIX століття процес друку на тканині стали механізувати та створили першу друкарську машину.

Сучасний друк на тканинах

Пізніше друк на тканинах набув великої популярності. Тисячі друкарських верстатів з високою продуктивністю до сьогодні відштампують одяг всілякими красивими картинками. Сучасні принтери відрізняються якістю та швидкістю друку від своїх застарілих версій. Оскільки принти назавжди увійшли в моду, вам залишається лише вибрати варіант до душі.

У бренду MBocharova є велика кількість суконь з усілякими принтами на будь-який смак. До вашої уваги кілька образів:

На фото сукня міні з розпіркою у різних варіаціях принту та сарафан з атласу від MBocharova.

Дякуємо за заявку!
Ми зв\'яжемося з Вами найближчим часом
ЗАЯВКА ПРИЙНЯТА

На вказаний в формі e-mail надіслано запит на підтвердження реєстрації.

Товар додано до обраного
^ Наверх