Давай зустрінемось на KYIV FASHION 1-3 лютого!

19 Січня 2023
Мар'яна Бочарова

Власниця бренду

Давай зустрінемось на KYIV FASHION 1-3 лютого!

Отож вже скоро у столиці України відбудеться чи не головна модна подія року, що почався. Виставка KYIV FASHION, що пройде з 1 по 3 лютого у Міжнародному виставковому центрі, впродовж років об’єднує сотні вітчизняних дизайнерів та виробників стильного одягу, задає ритм на цілий рік та вабить до себе і тих, хто вміє одягати, й тих, хто прагне гарно одягатися. Вже 20 років поспіль це, без сумніву, найпопулярніша b2b подія української модної індустрії. 

Бренд MBocharova вже довгий час є постійним учасником усіх спеціалізованих виставок  KYIV FASHION і цьогоріч винятку також не буде. Ми постійно поновлюємо модельний ряд, аби гардероб наших клієнтів поповнювався трендовими речами як для постійного носіння, так і для особливих та знакових подій. Ми дбаємо про якість, цінуємо схвальні відгуки та вдосконалюємося задля вашого комфорту й задоволення. 

Тому будемо раді побачитися особисто на KYIV FASHION 1-3 лютого 2023 року. Місце зустрічі — стенд 1А222. Переконані, що ця зустріч може стати запорукою довгих та взаємовигідних партнерських відносин, адже нам є, що вам запропонувати. Вже готуються напоказ нові моделі курток, стильних тренчів, вишуканих суконь та багато іншого. 

Тож, до зустрічі!Дякуємо за заявку!
Ми зв\'яжемося з Вами найближчим часом
ЗАЯВКА ПРИЙНЯТА

На вказаний в формі e-mail надіслано запит на підтвердження реєстрації.

Товар додано до обраного
^ Наверх