NEW SUMMER COLLECTION

24'

Найкращий подарунок — сертифікат від MBocharova!

3 Березня 2023
Мар'яна Бочарова Власниця бренду
Найкращий подарунок — сертифікат від MBocharova!


зображення_viber_2023-02-21_13-32-59-852 (1).jpg


Любите дарувати красу, вишуканість та елегантність? З подарунковим сертифікатом від MBocharova ваш подарунок завжди буде вчасним, приємним та бажаним!


Раді повідомити всім поціновувачам сучасної моди про спеціальну обмежену пропозицію від бренду жіночого одягу MBocharova — подарункові сертифікати на будь-яку продукцію з нашої колекції. Ми потурбувалися, аби ви завжди могли подарувати найцінніше: вашу любов, повагу й турботу, а вже у яку саме річ перетворить ваші почуття модниця — вибір суто її смаку та вподобань. Повірте, серед асортименту нашої продукції, кожна жінка віднайде одяг, що чекає саме на неї.


Скористатися подарунковим сертифікатом від МBocharova надзвичайно просто. Кожен сертифікат вартує всього 99 гривень, але відповідає сумі від  1000-5000 гривень та дійсний протягом трьох місяців з моменту придбання — термін дії зазначений у кожному документі окремо. Власник сертифікату завжди може сплатити ним грошовий еквівалент від суми замовлення. У разі, коли чек перевищує можливості сертифікату, ви завжди можете доплатити різницю реальними грошима, однак решта від сертифікату не повертається. Також відсутня можливість повернення сертифікату чи його обміну на гроші. 


Весна завжди приносить свіжі ідеї та оновлення колекцій, літо — дарує вишукані моделі для урочистих подій та легкий і практичний одяг для щоденного носіння. Часом буває важко встигнути за бурхливим поток часу чи зміною трендів, тому сертифікат від MBocharova завжди стане актуальним подарунком та свідченням вашої турботи. А досконалий дизайн сповнює цінну річ особливою естетикою, що буде до душі всім поціновувачкам прекрасного!


Детальні умови використання подарункового сертифікату від MBocharova


 1. «Подарунковим сертифікатом» вважається лише виготовлений на замовлення бренду MBocharova поліграфічний виріб формату А6 затвердженого зразка з прозорим тлом та унікальним принтом, що не може бути вільно скопійований чи модифікований.  

 2. «Подарунковий сертифікат» від MBocharova не є цінним папером або платіжним документом.

 3. «Подарунковий сертифікат» надає пред'явнику право купувати товари з асортименту інтернет-магазину mbocharova.com.ua зі знижкою, яка відповідає номіналу «подарункового сертифіката», та лише за цінами, що вказані в інтернет-магазині на момент придбання товару.

 4. Право використання «подарункового сертифіката» належить особі, яка зазначена його власником. На кожному «Подарунковому сертифікаті» має бути нанесена інформація про його власника: ім’я та прізвище,  номер, номінал та дата придбання.

 5. Термін дії «подарункового сертифіката» становить 1 календарний рік від дати його придбання.

 6. Номінал «подарункового сертифіката» вказано в гривнях. Можливі лише такі номінали сертифікатів: 1000 гривень, 2000 гривень, 3000 гривень, 4000 гривень та 5000 гривень. Інших номіналів немає та не може бути.

 7. «Подарунковим сертифікатом» можна скористатися один раз протягом терміну його дії, шляхом повної сплати суми його номіналу, пред'явивши його при здійсненні оплати. Після пред'явлення «подарункового сертифіката» він або вилучається, або анулюється його індивідуальний номер.

 8. У період проведення акцій дія «подарункового сертифіката» не поширюється на товари зі спеціальними цінами, зі знижками і подарунками; використання «подарункового сертифікату» разом із промокодом не припустиме.

 9. Оформляючи замовлення з використанням сертифіката, покупець повинен повідомити менеджеру MBocharova всю зазначену на час продажу  «подарункового сертифіката» в момент підтвердження замовлення.

 10. Вартість покупки може перевищувати номінал «подарункового сертифіката». В такому випадку покупець повинен доплатити різницю між номіналом «подарункового сертифіката» і вартістю товару готівкою.

 11. Якщо вартість покупки менше, ніж номінал «подарункового сертифіката», різницю покупцю не повертають.

 12. У разі розірвання договору купівлі-продажу та повернення товару, придбаного зі застосуванням «подарункового сертифіката», повернення грошових коштів за товар здійснюється шляхом видачі нового «подарункового сертифіката» такого ж номіналу, як і сертифікат, за допомогою якого був куплений товар, що повертається. Якщо вартість товару, що повертається на момент його покупки перевищила номінал сертифіката і покупець оплатив різницю готівкою, при розірванні договору купівлі-продажу дана сума різниці повертається.

 13. «Подарунковий сертифікат» не підлягає обміну в грошовий еквівалент і поверненню.

 14. У разі втрати, «Подарунковий сертифікат» не підлягає відновленню.

 15. Оплачувати товар за допомогою сертифіката можуть виключно фізичні особи, які зазначені його власниками. Юридичні особи не можуть частково або повністю оплачувати покупку товару сертифікатами.

 16. При покупці однієї одиниці товару обмежень щодо використання кількох сертифікатів не існує.

 17. Адміністрація інтернет-магазину mbocharova.com.ua має право не прийняти «Подарунковий сертифікат» в разі наявності на ньому пошкоджень або виникнення сумнівів щодо його дійсності.

 18. Адміністрація інтернет-магазину mbocharova.com.ua залишає за собою право змінювати правила використання «подарункового сертифіката» без попередження.

ОСТАННІ СТАТТІ

Завітайте на маркет від “Всі. Свої” 18-19 березня для зустрічі з MBocharova!
14 Березня 2023

Завітайте на маркет від “Всі. Свої” 18-19 березня для зустрічі з MBocharova!

Є плани на вихідні? Правильна відповідь — так, бо ми чекатимемо тебе на заході від “Всі. Свої” у столиці на Десятинній, 12!

ДЕТАЛЬНІШЕ
Найкращий подарунок — сертифікат від MBocharova!
3 Березня 2023

Найкращий подарунок — сертифікат від MBocharova!

Любите дарувати красу, вишуканість та елегантність? З подарунковим сертифікатом від MBocharova ваш подарунок завжди буде вчасним, приємним та бажаним!

ДЕТАЛЬНІШЕ
Давай зустрінемось на KYIV FASHION 1-3 лютого!
19 Січня 2023

Давай зустрінемось на KYIV FASHION 1-3 лютого!

Виставка KYIV FASHION, що пройде з 1 по 3 лютого, стане гарним місцем зустрічі з улюбленим брендом MBocharova!

ДЕТАЛЬНІШЕ
5 стильних і теплих образів зірок Instagram, які варто повторити
4 Листопада 2022

5 стильних і теплих образів зірок Instagram, які варто повторити

Сьогодні пропоную надихнутися образами стильних дівчат з Instagram та нарешті вилізти з улюбленого худі та спробувати щось нове, сміливе, оригінальне. А ми з MBocharova в цьому допоможемо.

ДЕТАЛЬНІШЕ
(Не)страшний Halloween: знижки до -50% на сайті
27 Жовтня 2022

(Не)страшний Halloween: знижки до -50% на сайті

Ми з командою вирішили зробити цей Halloween не страшним, а приємним на знижки!

ДЕТАЛЬНІШЕ