Модні сумки літа 2021

30 Серпня 2021

Стильні сумочки - предмет обожнювання дівчат з усього світу. Вони бувають різноманітної форми: маленькі, великі, круглі, квадратні, будь-якого кольору та матеріалу.

Важко уявити наше життя без сумки. Будь то це жіноча або чоловіча модель, всім потрібно кудись складати речі першої важливості, бо не завжди в кишені штанів чи куртки влазять усі потрібні вам речі. Але чи знаєте ви, як з'явився цей аксесуар?

У давнину використовували маленькі мішечки для монет. Чоловіки та жінки прив'язували або пришивали їх до одягу, і якщо чоловікам вистачило й такого варіанту, жінки згодом захотіли вдосконалити свої мішечки. Так вони зробили крок далі і з'явився ридикюль — м'яка в'язана сумочка на шнурку. Його прикрашали на будь-який смак. Ближче до 19 століття почали з'являтися промислові сумки виробництва різного виду.

Як ми всі чудово знаємо, мода швидкоплинна і кожного сезону є свої трендові новинки і в наш час. Давайте розглянемо детальніше лідери модниць літа 2021.

Маленька сумочка

Напевно, маленька сумочка через плече є у будь-якої дівчини. Аксесуар підійде під безліч нарядів, оскільки відрізняється своєю універсальністю.

*на першому фото дівчина в сукні на запах від MBocharova, на другому - сукня міні з рюшами.

Плетені сумки

Сумка, яка символізує літню легкість та безтурботність, саме те, що потрібно у літній день. Дизайнери по всьому світу демонструють у своїх колекціях вироби із плетеної соломи.

*на фото Дарина у сукні зі складанням у двох принтах від MBocharova.

Авоська

Недаремно кажуть, що мода циклічна! Усі напевно пам'ятають авоську для продуктів, яку активно використовували за радянських часів. Зараз це модний аксесуар, який отримав нове життя.

*на фото Ангеліна в сукні планка в горошек от MBocharova.

Дякуємо за заявку!
Ми зв\'яжемося з Вами найближчим часом
ЗАЯВКА ПРИЙНЯТА

На вказаний в формі e-mail надіслано запит на підтвердження реєстрації.

Товар додано до обраного
^ Наверх