Незабутній показ від MBocharova на шоу “MoDni”

1 Вересня 2021

Вже четвертий рік поспіль у Хмельницькому відбулася модна подія, яка організовувалася за допомогою Хмельницької міської ради. Особливе фешн-шоу під назвою "MoDni". Таким чином влада хоче популяризувати місцеві бренди, оскільки вона є потужними промисловими постачальниками одягу як дорослого, так і дитячого по всій Україні.

Бренд MBocharova не стоїть осторонь модних подій і звичайно брали участь у яскравому івенті нашого міста. На показі була представлена ​​нова осіння колекція, яка включала сукні, тренчі, костюми, а також куртки з еко-шкіри.


Вихід від Мбахарова не залишив нікого байдужим. Моделі виходили під запальну пісню у дуеті з учасницею українського телевізійного шоу “Голос країни” Яни Своєї. Виступ зарядив позитивним вайбом усіх глядачів, а наприкінці виходу запалилися вогняні фонтани та залишили яскраве враження.

Бренд MBocharova дякує всій команді: організаторам, візажистам, перукарам, фотографам, а також гостям. Дякую вам більше за підтримку та якісну роботу. Разом ми створили чудову подію для нашого міста!


Дякуємо за заявку!
Ми зв\'яжемося з Вами найближчим часом
ЗАЯВКА ПРИЙНЯТА

На вказаний в формі e-mail надіслано запит на підтвердження реєстрації.

Товар додано до обраного
^ Наверх