Жінка, яка перевернула світ моди

3 Серпня 2021

Йдеться про легенду, яка стала символом цілої доби. Коко Шанель - творець модного Будинку Шанель, тендітна француженка точно знала який одяг потрібний жінкам. Коко змінила уявлення про жіночність і моду тих часів. Предмети гардеробу, яка вигадала дизайнер, актуальні до сьогодні, чи не показник це вічної класики?

Дівчина народилася 19 серпня 1883 року. Росла з сестрою в монастирі, після притулку влаштувалася у трикотажну лавку. Заміжжя у плани Коко не входило, доки вона не зустріла кохання всього свого життя Артура Кейпела на прізвисько «Бій». На жаль, стосунки закінчилися трагічною загибеллю обранця в автокатастрофі. Пізніше буде випущено сумку Chanel Boy на його честь. У 1910 році Артур допомагає відкрити перший магазин жіночих капелюшків ChanelModes, який підкорив серця всіх паризьких модниць.

Велика Коко Шанель увела в моду такі речі, як:

Сумка Chanel 2.55. з'явилася світу зі словами Коко: «Я втомилася носити ридикюлі в руках, до того ж я їх постійно втрачаю!». Шанель звільнила жіночі руки додавши до сумки довгий ремінець, який на той час вважався несмаком.

Не всі знають, але маленька чорна сукня з'явилася на згадку про загиблого коханого. Стильний предмет гардеробу чорного кольору перестав бути жалобним і перетворився на колір елегантності у всьому світі. При цьому Шанель завжди підкреслювала індивідуальність кожній жінці у сукні, а не сама сукня. Дизайнерка казала:
«Елегантність не в тому, щоб одягнути нову сукню. Елегантна — тому що елегантна, нова сукня тут ні до чого».

У бренду Mbocharova є свої варіанти стилізації «маленької чорної сукні». Сукня на запах з подвійною спідницею, сукня з поясом чорне в квітковий принт, сукня міні складання з розпіркою чорна.

1921 року був представлений аромат Chanel №5. Велика Шанель говорила, що якщо жінка не користується духами, то вона не має майбутнього. Це були перші стійкі парфуми, що змінили роль парфуму в жіночому образі. Майже 100 років парфум залишається в топі.

Дякуємо за заявку!
Ми зв\'яжемося з Вами найближчим часом
ЗАЯВКА ПРИЙНЯТА

На вказаний в формі e-mail надіслано запит на підтвердження реєстрації.

Товар додано до обраного
^ Наверх