facebook

Як з'явилася жуйка “Love is…”

9 Февраля 2022

Багато хто з нас колекціонував забавні вкладиші з усіх відомих жуйок Love is. Яскрава упаковка, милий вкладиш та смачна жуйка, яка легко надує величезний міхур. У кожній жуйці присутня картинка з коміксом про двох милих героїв. На фантиках ви могли спостерігати абсолютно різні ситуації з життя пари пузатих хлопчиків і дівчаток, завжди закоханих і щасливих один біля одного. Чи цікавилися ви, коли звідки з'явилися ці герої?

Мало хто знає, що прототип закоханої пари було взято із реального життя. Мультиплікатор Кім Касалі, у віці 19 років вирушила мандрувати по всьому світу. Після своїх поїздок вона залишилася жити в Каліфорнії, де зустріла італійця Роберто Касалі. Це було кохання з першого погляду.


Спочатку дівчина залишала для Роберто милі записочки з малюнками, за допомогою яких висловлювала свої почуття. Малюнки справили на чоловіка таке враження, що він вирішив допомогти реалізувати талант коханої та познайомив її зі знайомим журналістом. Так ці малюнки вперше потрапили до популярної американської газети.


Публіці так сподобалися ці малюнки, що вони почали видаватися у вигляді коміксів. Приблизно водночас вийшла екранізація книги Еріха Сігала “Любовна історія”. Слоганом якої стала фраза "Кохання - це коли ти здатний вибачитися". Так автор надихнувся на створення сюжетної лінії, в якій персонажі хлопчика та дівчинки проходять різні стадії стосунків. У січні 1972 року компанія Minkim, яку створив Роберто, ліцензувала комікси та почала випускати їх у всьому світі.
У 1975 році Кім передала право малювати та створювати комікси під її псевдонімом дизайнеру Біллу Еспрі. Тоді вперше замальовки стали кольоровими. Нові картинки створюються до сьогодні.

Спасибо за заявку!
Мы свяжемся с Вами в ближайшее время
ЗАЯВКА ПРИНЯТА

На указанный в форме e-mail выслан запрос на подтверждение регистрации.

Товар додано до обраного
^ Наверх