Ресайклінг та інші тренди екології

16 Лютого 2022

Екологи по всьому світу намагаються звернути увагу на проблеми бездумного та надмірного споживання ресурсів нашої планети. Це стосується екологічності модної індустрії. Продуктивність одягу зросла в рази через масштабний розвиток текстильної промисловості по всьому світу. Але, як ми знаємо, кількість не завжди означає якість. Великий відсоток світового текстилю дуже поганої якості вирушає у сміття, після короткого періоду використання, що саме негативно відбивається на екології планети.

Також на екологію негативно впливає швидкоплинність моди та поява короткочасних трендів. Так як виробники виробляють велику кількість одягу, який покупці просто не встигають купити. Рідко після використання речі відправляють на переробку або подальшу реалізацію. Найчастіше їх просто спалюють, що збільшує викиди вуглекислого газу, що шкодить нашому повітрі.

Щоб справлятися з цією проблемою були придумані можливі способи її вирішення, такі як ресайклінг та апсайклінг. Ресайклінг — повторне використання одягу після обробки спеціальним обладнанням для створення нових речей. Наприклад, такі бренди як H&M та Nike використовують для створення одягу та взуття перероблений поліестер із пластикових пляшок.

Апсайклінг – нове життя для старих речей. Творче перероблення речей без хімічної обробки. Апсайклінгом буде називатися, якщо ви перешити під стару мамину сукню, а немодну футболку перетворите на трендовий топ. Такі колекції має платформа Asos та відома у всьому світі український дизайнер Ksenia Schnaider (лінія Re-worked).

Бренд MBocharova не стоїть осторонь світових тенденцій і теж дбати про переробку використаних матеріалів від створених нами речей. Адже ми маємо прагнути берегти ресурси нашої планети для подальшого щасливого існування.

Дякуємо за заявку!
Ми зв\'яжемося з Вами найближчим часом
ЗАЯВКА ПРИЙНЯТА

На вказаний в формі e-mail надіслано запит на підтвердження реєстрації.

Товар додано до обраного
^ Наверх