Брендом MBocharova зацікавилися у Vogue Ukraine

27 Липня 2022

Як кожна фешн-модель прагне потрапити на сторінки модного глянцю, кожен бренд одягу тягнеться до спеціалізованого та відомого видання зі світу високої моди не для пафосу, а, найперше, — для визнання успіху власного розвитку. Бренд MBocharova старанно та наполегливо розвивається в, певно, найскладніші для України часи, тому увага зі сторони впливового видання Vogue Ukraine — чудовий показник правильно обраної стратегії.

Після тривалої співпраці, інтерв'ю, добору світлин та іншої редакційної роботи, 26-го липня на сайті видання вийшла у світ публікація “Як в Україні створити успішний масмаркет-бренд: досвід MBOCHAROVA”. Це результата тривалої та кропіткої праці, якого ми, без перебільшення, чекали з нетерпінням. Адже для нас це ще один успішно пройдений залік на успіх та зрілість, а для наших клієнтів — свідчення того, що улюблений бренд одягу відповідає високим нормам і стандартам. 

вог.png

Надзвичайно приємно, що у доволі стислий матеріал вдалося вкласти всі головні моменти нашої історії. Всім колективом ми ще раз пережили захоплюючі події становлення бренду, пригадали перші, несміливі роботи й окрилення, що приніс їхній успіх, період нарощування виробництва й відкриття магазинів, а також зворушливі моменти, коли світові потрясіння, як пандемія та війна, завдавали пекучих стусанів. Але все це не змогло нашкодити головному: незламній ідеї створення стильного, якісного і зручного жіночого одягу та дарування комфорту нашим клієнтам.

Сподіваємося, що матеріал у Vogue Ukraine познайомить наш бренд ще з більшою кількістю поціновувачів моди з числа читачів видання. Для нас це також додатковий стимул тримати високу планку бренду, справді щотижня видавати нову модель одягу та йти в ногу з часом і трендами. Дякуємо редакції за плідну співпрацю!Дякуємо за заявку!
Ми зв\'яжемося з Вами найближчим часом
ЗАЯВКА ПРИЙНЯТА

На вказаний в формі e-mail надіслано запит на підтвердження реєстрації.

Товар додано до обраного
^ Наверх