Бренд MBocharova буде представлений на Galychyna Fashion Expo

4 Серпня 2022

Спеціалізовану виставку Galychyna Fashion Expo у серці стародавнього Львову без сумніву можна назвати головною подією літа для представників виробників модного одягуі Заходу України. Це захід, на якому зустрічаються та налагоджують співпрацю власники відомих брендів, постачальники тканин і фурнітури, представники відомих торговельних мереж чи успішних інтернет-майданчиків. 

Цьогоріч виставка Galychyna Fashion Expo відбудеться 10-12 серпня у Львівському палаці мистецтв. Команда MBocharova розпочала підготовку ще за декілька тижнів, щоб відібрати для показу найкращі моделі одягу, представити власне бачення стильних течій та вкотре заявити про свій бренд на традиційно високому рівні. Для нас це важлива та знакова подія. Сподіваємося, що нетворкінг на заході принесе нам нові знайомства, збагатить ідеями та надасть наснаги для подальшого розвитку.

Отож, якщо цими серпневими днями ви будете гуляти звивистими вулицями Львова, завітайте на спеціалізовану виставку моди Galychyna Fashion Expo та знайдіть стенд під номером С1 бренду модного жіночого одягу MBocharova — будемо раді зустрічі із вами!


Дякуємо за заявку!
Ми зв\'яжемося з Вами найближчим часом
ЗАЯВКА ПРИЙНЯТА

На вказаний в формі e-mail надіслано запит на підтвердження реєстрації.

Товар додано до обраного
^ Наверх