5 легендарних фільмів про моду

8 Липня 2021

Пропонуємо вам поринути у світ високої моди та пізнати історії людей, які пов'язані з фешн-індустрією безпосередньо. З кіно можна дізнатися про особливості та життєві ситуації як відомих дизайнерів, так і простих героїв, які пов'язали своє життя зі світом моди.

Диявол носить «Prada» (2006)

Картина, без якої не обходиться жоден список фільмів про моду.
Історія про дівчину, що потрапила на роботу асистента-помічника до справжньої легенди та головного редактора американського Vogue. Фільм чудово піднімає настрій та занурює у світ модної індустрії. Показує, що для того, щоб чогось домогтися однієї завзятості обмаль, а також що не варто недооцінювати силу одягу та стилю людини.

Вересневий випуск (2009)

Документальний фільм знятий про найтовстіший випуск журналу Vogue. Протягом цілого року довелося вмовляти Ганну Вінтур, щоб глядачі побачили цю картину. Документальна картина, що показує портрет «залізної леді» у сфері моди, за участю у зйомках відомих та впливових людей модної індустрії.

Сніданок у Тіффані (1961)

Картина, що подарувала світові легендарний образ «жінки у маленькій чорній сукні». Цей фільм можна назвати справжнім класикою 60-х. Атмосферні вечірки, шалено стильні вбрання, цікавий сюжет фільму - все це ви знайдете в цьому фільмі.

Секс у великому місті (1998)

Кожне вбрання будь-якої з чотирьох героїнь завжди було бездоганним. Серіал, а потім і дві чудові частини фільму про життя та пригоди жінок, яким «трохи за тридцять». Головна героїня Кері Бредшоу без сумніву закохається з першого погляду будь-якого глядача.

Шопоголік(2009)

Ребека Блумвуд - шопоголік. Дівчина не може втриматися перед спокусою купити новий одяг, навіть якщо при тому вона по вуха у боргах і не може собі цього дозволити. Героїня вирішує розпочати нове життя, влаштовується на нову роботу, та за іронією долі вона має писати статті про управління грошима. Легкий, веселий та правдивий фільм, адже всі ми так сильно любимо шопінг!

Дякуємо за заявку!
Ми зв\'яжемося з Вами найближчим часом
ЗАЯВКА ПРИЙНЯТА

На вказаний в формі e-mail надіслано запит на підтвердження реєстрації.

Товар додано до обраного
^ Наверх