facebook

Як з'явилася “Black Friday”?

24 Листопада 2021

Людину, яка вигадала чорну п'ятницю, звати Френк Вулворт. Ще наприкінці XIX століття він вигадав розпродажі, які досі тішать людей по всьому світу. Будучи молодим хлопцем, Френк влаштувався помічників продавця у продуктову крамницю. Тоді на товарах був цінників, оскільки продавці самі мали оцінювати платоспроможність покупців і в такий спосіб становили ціну. В один із днів, коли власник крамниці був у від'їзді, юнак вирішив виставити весь сезонний товар на продаж із табличкою “все по 5 центів”. Так і стався перший розпродаж!

На цьому Френк не зупинився і на хвилі свого успіху відкрив свою лаву, що стала прототипом сучасних супермаркетів та дискаунтерів. Продавці часто помічали, що найприбутковіші та найпродажніші дні перед новорічними святами. Звідси і з'явилася традиція влаштовувати найбільші розпродажі одразу після дня подяки, бо покупці мають ще цілий місяць, щоб купити подарунки.

Сама “Чорна п'ятниця” з'явилася набагато пізніше, насправді ця назва пов'язана з крахом ринку, спричиненим падінням цін на золото у США у 1869 році. Але згодом, цей термін став більш позитивним і до кінця 60-х років, став назвою "найкращого дня на рік, щоб вирушити за покупками".

У наш час розпродажі 25 листопада проводяться по всьому світу. Чорна п'ятниця навіть стала приводом парадів та розважальних подій, а люди навіть спеціально беруть відгули цього дня. Деякі бренди починають робити знижки з початку тижня, а в п'ятницю опускають їх до мінімуму.

Бренд MBocharova також оголосили -30% на все! Ви маєте можливість придбати якісні речі за чудовою ціною. Акція поширюється на всі моделі, крім стьобаних пальто.


Спасибо за заявку!
Мы свяжемся с Вами в ближайшее время
ЗАЯВКА ПРИНЯТА

На указанный в форме e-mail выслан запрос на подтверждение регистрации.

Товар додано до обраного
^ Наверх