Побачити Париж та перемогти

10 Травня 2018

2018 був неймовірно багатим на події. Десятки відвіданих міст та країн, літри випитої кави, незліченну кількість реалізованих ідей…Все це привело нас до Парижа, батьківщини haute couture та найсмачніших круасанів. Для візиту міста закоханих була особливо хвилююча нагода – наш бренд запросили на Фестиваль Слов'янської Моди.

Вже другий рік поспіль цей захід збирає молодих дизайнерів з України, Росії та Білорусі. Незважаючи на обмежену кількість місць (до показу допускається всього 10 учасників), виставка проходила два повноцінні дні, 3-го та 4-го травня. Завдяки такому підходу журі могло уважно ознайомитись з кожною роботою окремо та озвучити свої рекомендації.

Для оцінки робіт були запрошені професіонали у сфері дизайну та співробітники відомих будинків моди. У тому числі і всесвітньо відомий кутюр'є Стефан Роллан, чиї вбрання демонстрували Селін Діон, Кім Кардаш'ян, Бейонсе та інші селебріті.

Нам дуже втішило, що оригінальність та якість курток MBocharova відзначили не тільки організатори, а й колеги по цеху. Було приємно отримати таку кількість теплих слів від провідних фахівців, проте найприємніший сюрприз на нас чекав наприкінці-наш бренд посів перше місце!

Для нас було великою честю продемонструвати свій одяг на виставці такого рівня та отримати таку високу оцінку нашій праці. Дякуємо організатору, і за сумісництвом найталановитішого художника та журналіста, Андрія Андрєєва-Артона за надану можливість. Сподіваємось на зустріч наступного року!

Нижче представлена невелика добірка фото з нашого показу:)

Дякуємо за заявку!
Ми зв\'яжемося з Вами найближчим часом
ЗАЯВКА ПРИЙНЯТА

На вказаний в формі e-mail надіслано запит на підтвердження реєстрації.

Товар додано до обраного
^ Наверх