facebook

MBocharova look. Найкращі образи клієнток осінь-зима 2021 року

17 Листопада 2021

Цього сезону бренд MBocharova здивував усіх вдалими та трендовими моделями верхнього одягу. Починаючи від сорочок та тренчів до стильних, довгих, стьобаних пуховиків. У попередній статті ми докладніше розглядали та обговорювали фасон, а також крій виробів для холодного сезону. У цій статті ми вирішили показати наших чарівних клієнток, які вибрали новинки від МБахарова.

Модний одяг сезону 2021-2021 безумовно має практичність. На вашу увагу, ліворуч на Мілі (@ya_horoshaya_) сорочка в клітку з теплої тканини. На лівому фото, Олена вибрала сорочку з екошкіри.

Тільки подивіться на ці фото! Це картинки їх пінтерест? Ні, це фотографії прекрасних клієнток MBocharova. На першому фото Андріана (@decembre.nell) обрала для себе тренч із екошкіри у білому кольорі. На другому Анастасія (nastiapaskar), почитала свою цибулю з рожевим тренчем із котону.

І звичайно ми не змогли залишити поза увагою дівчат, які обрали теплу базу. Два стьобані пуховики різної довжини та квітів, адже серед нашого асортименту кожен може вибрати собі варіант до душі. Ліворуч на Аліні коротке бежеве пальто. Справа на Даші довге пальто на поясі чорного кольору.

Фотографуйтесь і ви у своєму неповторному образі від MBocharova, помічайте нас на фото або використовуйте хештег #Mbocharovalook і ми з радістю напишемо про ваш образ.

Спасибо за заявку!
Мы свяжемся с Вами в ближайшее время
ЗАЯВКА ПРИНЯТА

На указанный в форме e-mail выслан запрос на подтверждение регистрации.

Товар додано до обраного
^ Наверх