Факти щодо фільму “Дім Gucci”, про які ти не знала

14 Грудня 2021

Нещодавно на телеекранах відбулася прем'єра нового фільму під назвою Дом Гуччі. Історія про кримінальну драму сімейства Гуччі. Зйомки фільму почалися ще в 2006 році під керівництвом режисера Рідлі Скотта, відомим такими картинами як "Чужий", "Той, що біжить по лезу" і "Марсіанін". До 2019 року у фільму тричі змінювалися як і режисерський склад, так і головні герої. У результаті картиною керував Рідлі Скотт, а головні ролі зайняли Адам Драйвер та Леді Гага. Також на головні ролі у картині претендували: Анджеліна Джолі, Леонардо ДіКапріо, Пенелопа Крус та Марго Роббі.

Декілька цікавих фактів про картину:

Перший та найголовніший факт, це те, що фільм знятий на реальних подіях. Це справді реальна історія, знята за книгою Сари Гей Форден “Дім Gucci: Сенсаційна історія вбивства, божевілля, гламуру та жадібності”. Історія про вбивство Мауріціо Гуччі в 1995 році на замовлення його дружини. Патриція Реджані не змогла змиритися з відходом чоловіка та організувала злочин, за що пізніше була засуджена на 29 років.


Другий факт. Можна подумати, що фільм з такою назвою має бути про моду. Але не в цьому випадку, ця історія більше про трагічні події, пов'язані з власниками цього прізвища. Безперечно, художники по костюмах постаралися на славу, кожен образ продуманий до деталей.


Третій факт. З 1994 до 2005 року креативним директором модного будинку Gucci був Том Форд. До створення власного бренду Том вивів Gucci з кризи і вдихнув у нього нове життя за допомогою свого новаторського підходу.


Дякуємо за заявку!
Ми зв\'яжемося з Вами найближчим часом
ЗАЯВКА ПРИЙНЯТА

На вказаний в формі e-mail надіслано запит на підтвердження реєстрації.

Товар додано до обраного
^ Наверх